A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Чернівецької селищної ради

Табір "Світанок" Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Перший день таборування носив назву "День знайомств": діти знайомилися в новостворених загонах, грали ігри на згуртування колективу,  облаштовували свої загонові кімнати, придумали назву, девіз та пісню свого загону, намалювали загонову стінгазету. В таборі відпочивають 113 дітей у 8 загонах. Організовують дозвілля своїх підопічних 19 учителів-вихователів, медична сестра, кухар, техпрацівник.

Квест  "По англійськи", створення колажу "Приємні слова" на англійській мові

Традиційно в таборі проводиться день англійської мови,який розпочинається з цікавої зарядки на англійській мові.Діти вивчають безліч цікавих руханок,ігор,речівок,створюють колаж "Вітальні слова англійською" та беруть участь у цікавому квесті "Веселий потяг" в ході якого виконують різні завдання на зупинках.День англійської мови один з найулюбленіших у таборі.

Гра "Хто зверху" в таборі "Світанок" 

Третій день таборування був присвячений математиці. Діти виготовляли математичні емблеми,розвязували цікаві задачі,ребуси,головоломки,виготовляли геометричні фігури. Завершенням дня стала  інтелектуально-розважальна гра  "Хто зверху", між командами хлопців та дівчат. 

 

4 червня у пришкільному таборі відзначається День казки

У цей день вихованці табору малюють малюнки казкових героїв на асфальті, проводять виставку малюнків до відомих казок, а також інсценізації  улюблених казок на новий лад. 

 

День музики 

День музики розпочався із музичної зарядки. Діти в загонах вивчили українські пісні, які виконали на загальнотабірному святі пісні. Усі охочі приймали участь в конкурсі : "Караоке в таборі". За результатами глядацького голосування впевнену перемогу  здобув ансамбль дівчат 6 загону.

День танцю

Найвеселіший день табору - день танцю. 06.06.2018р.,відбувся конкурс "Танцюють всі". Кожен загін підготував та продемонстрував присутнім свою танцювальну композицію, а решта загонів мали повторити за ними. На завершення свята глядачі визначали найтанцювальніший загін за тим, як він уміє танцювати різні види танців експромтом( ламбаду, ча-ча-ча, макарену, танго, польку тощо.) 

День історії та краєзнавства

День історії  та краєзнавства. Кожен загін отримав завдання розповісти про одне із визначних міст України. Таким чином усі присутні на заході здійснили заочну екскурсію містами України, дізналися про цікаві місця, які потрібно при нагоді обов'язково відвідати.

 

День гумору в таборі

Згідно плану роботи у пришкільному таборі відбувся День гумору. Бажаючі учасники від загонів готували смішинки, гуморески, жарти  та приймали участь в конкурсі "Розміши коміка" . Глядачі весело провели час, а учасники  відточували свою майстерність жартувати та виступати перед глядацькою аудиторією.

 

Майстер-класи від керівників БДЮТ

Керівники гуртків БДЮТ завітали в табір для проведення майстер-класів. Вихованці табору мали можливість переглянути майстер-класи по виготовленню одягу для ляльки "Лялька моєї мрії" та виготовлення виробів  у техніці квілінг. По закінченню роботи всі учасники об'єдналися в команди та грали рухливі ігри. 

Вхід для адміністратора