Відділ освіти Чернівецької селищної ради

Заходи з відзначення пам’яті жертв голодомору проведені в закладах освіти району

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.11.2018 року №865 «Про відзначення на Вінниччині Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х  роковин голодомору 1932-1933 років в Україні»,  листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.11.2018 №456 в закладах освіти району було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на вшануванні пам’яті жертв голодоморів.

  • У рамках плану заходів було обмежено проведення розважальних заходів у школах, приспущено прапор та вшановано пам’ять загиблих від голоду хвилиною мовчання.
  • Класні керівники, класоводи  провели виховні години «Пам’ятати – щоб не повторити, щоб не знати тих років жахіть», для старших класів (9-11 кл) організовано та проведено уроки-реквієми на тему: “Голодомор 1932-1933 років Україна пам’ятає”, де було переглянуто документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.
  • На шкільних конкурсах учнівських творчих робіт: «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає», були представлені малюнки, плакати, реферати.
  • проведено загальношкільні  інформаційні години «Невиплакані сльозиУкраїни».
  • Учнями шкіл  вшановано пам'ять людей, які загинули під час страшної трагедії: школярі поклали квіти до пам’ятних знаків Жертвам голодомору та хвилиною мовчання вшанували мільйони невинно загиблих людей.« повернутися до списку новин