Відділ освіти Чернівецької селищної ради

Квіти перемоги: стартував благодійний проєкт для українських шкіл

20 квітня розпочався другий етап Всеукраїнського соціального проєкту для дітей з озеленення українських шкіл Flowers4school. Його мета — перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя. Організатори благодійної ініціативи планують висадити по 10 тисяч тюльпанів у кожній школі України.

Важливість проєкту

Проєкт “Квіти для школи” має не лише естетичну цінність, а й важливу освітньо-психологічну роль, адже висаджування рослин і догляд за ними позитивно впливає на психічний стан, знижуючи рівень стресу в дітей різного віку. Такий метод, наприклад, інтегрований у шкільну систему Нідерландів і дає гарні результати. 

Особливо запрошуємо до співпраці вчителів. Як провідники всього нового й прогресивного, як люди, що несуть світло й знання, ви можете стати амбасадорами проєкту “Квіти для школи”, аби разом з нами творити для учнів щасливе дитинство.

 

Як кожній школі зібрати 10 тис. тюльпанів?
 

 1. Перейдіть на сайт Flowers4school за лінком https://flowers4school.com/.

 2. Натисніть кнопку “знайти школу”.
   У полі пошуку знайдіть свою школу і натисність “Підтримати”. 10 гривень внеску = 1 цибулина.

 3. Щоб швидше зібрати кошти на 10 000 цибулин для своєї школи, натисніть “Про школу” і скопіюйте посилання на цю сторінку.
   
   Приклад посилання:
   https://flowers4school.com/kramatorska-gimnaziya-№13-kramatorskoї-miskoї-radi-doneczkoї-oblasti/ 

 4. Поділіться посиланням на свою школу в соцмережах школи, вчителів, спільних групах випускників, батьківських комітетів та ін., щоб якнайбільше людей підтримали вашу школу і ви досягнули цілі. 

Увага: Заохочуйте всіх брати участь у цій ініціативі й переказувати кошти не лише на свій навчальний заклад, а й загалом на школи України, адже діти у прифронтових і щойно звільнених територіях як ніхто потребують краси й нашої турботи.

 

Обов’язково прочитайте всю додаткову інформацію про проєкт тут -
 https://flowers4school.com/questions-and-answers/
 
 
Контактна пошта для зв`язку: [email protected]« повернутися до списку новин