A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Чернівецької селищної ради

До уваги!

Дата: 23.08.2023 16:35
Кількість переглядів: 27

В рамках реформи шкільного харчування, яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською, Мінагрополітики за підтримки Держпродспоживслужби та проекту ЄС EU4SaferFood розробило спеціальні безкоштовні онлайн курси. Відтепер персонал дотичний до дитячих їдалень, керівники шкіл та дитячих садочків, батьки можуть пройти навчання з практичного впровадження норм харчового законодавства у закладах освіти.

Навчання включає два курси: базовий курс "Практичні аспекти виконання закладами освіти вимог харчового законодавства" та поглиблений "Впровадження у харчоблоках закладів освіти процедур, заснованих на принципах НАССР".

Курси призначені для:

керівників та засновників навчальних закладів;

працівників, які відповідають за розробку та впровадження процедур на основі принципів системи НАССР у їдальнях шкіл та дитячих садків;

персоналу, який обробляє, готує або подає їжу у їдальнях шкіл та дитячих садків, а також обробляє та готує їжу в інших установах для шкільних і дитячих їдалень;

батьків, які цікавляться системою шкільного харчування.

Під час навчання учасники отримають відповіді на такі питання:

які вимоги харчового законодавства до організації харчування в закладах освіти;

з якими нормативними актами в сфері безпечності харчових продуктів треба ознайомитися;

як раціонально розподілити обов'язки між усіма зацікавленими організаціями;

як уникнути непотрібних затрат коштів та час;

як правильно організувати та вести документування;

програми-передумови (гігієнічні вимоги) – як впровадити і хто за що відповідає;

які особливості застосування принципів НАССР у закладах освіти.

Після завершення базового курсу учасники, які успішно склали тестування, отримають сертифікат, який дасть можливість продовжити навчання на поглибленому курсі.

Протягом 5 тижнів з дня відкриття курсів, учасники мають можливість звернутися до авторів курсу із запитаннями або поділитися власними думками у розділі "Обговорення".

Курси будуть у постійному доступі для всіх бажаючих, зареєструватися можна за посиланням https://prometheus.org.ua/.../course-v1:Prometheus+HACCP... .

 


« повернутися

Вхід для адміністратора