A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Чернівецької селищної ради

Зустріч голови Чернівецької райдержадміністрації О.В.Сауляка з освітянами

Дата: 26.03.2019 12:06
Кількість переглядів: 11

Під час робочої зустрічі з працівниками відділу освіти райдержадміністрації Олександр Сауляк інформував присутніх про виконання районних програм розвитку та кроки районної влади у напрямку підвищення соціальних стандартів, надав роз’яснення щодо проведення реформ, ініційованих Урядом України та направлених на відновлення економічного зростання й модернізації економіки країни, підвищення добробуту українських громадян. Також керівник району озвучив плани розвитку Чернівеччини на 2019 рік.
В рамках зустрічі обговорено значення якості надання освітніх послуг в районі та розвитку галузі у 2019 році.
В своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив: «В сучасному світі розвиток визначається ступенем впровадження новітніх технологій, що забезпечується, в першу чергу, достатнім рівнем освіти. Хочу констатувати, що наші освітяни продовжують працювати в умовах реформування галузі та відповідно до законодавчих змін в цій сфері»
Детальніше О. Сауляк охарактеризував перебіг освітньої реформи, її перші позитивні результати – належне фінансове забезпечення з боку держави опорних шкіл, продовження процесу фінансування для облаштування цьогорічних перших класів, зміна критеріїв оцінки роботи керівників освітніх закладів і збільшення обсягів їх повноважень та розробці стратегії розвитку освітніх закладів.


« повернутися

Вхід для адміністратора