A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Чернівецької селищної ради

ЗНО З ГЕОГРАФІЇ: НАПЕРЕДОДНІ ТЕСТУВАННЯ

Дата: 06.06.2018 09:05
Кількість переглядів: 16

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з географії відбудеться 08 червня.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року можуть обрати географію як третій предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зміст сертифікаційної роботи з географії визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з географії для загальноосвітніх навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з географії налічує 56 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з географії за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 21 червня 2018 року.


« повернутися

Вхід для адміністратора