Відділ освіти Чернівецької районної державної адміністрації

Методичні заходи

06.02.2020р. відбулося засідання РМО учителів 3 класу на тему «Формування ключових компетентностей  молодших школярів під час освітнього процесу».

  Під час засідання члени РМО розглянули актуальні питання щодо  формування  ключових компетентностей молодшого школяра,враховуючи результати загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти щодо читацької та математичної компетентностей учнів четвертих класів.(Кушнір Г.І.,уч.Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Боднар О.С.,уч. Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., Покоюк А.А., методист РМК).

  Полякова І.А.,уч.Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Куйбіда С.В.,уч. Білянської ЗОШ І-ІІІ ст. поділилисядосвідом щодо використання елементів НУШ у 3 класі.

Учитель Борівської ЗОШ І-ІІ ст. Дробчак Ю.І. презентувала досвід проведення інтегрованих уроків у 3 класі.

Стрілецька І.П.,уч. Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 розповіла про участь у І(зональному) та ІІ (регіональному) турах всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»(номінація «початкова освіта»).

 

31.01.2020р. відбулось РМО учителів 2 класу НУШ, яке працювало за таким планом:

1.Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 07грудня 2018р.№1362 (наказ МОН №21 від 09.01.2020р.)

Покоюк А.А.,методист РМК

2.Майстер-класи учителів 2 класу :

Антонюк Т.В., уч. Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ЩавінськаС.А.,уч. Володіївецької ЗОШ І-ІІ ст.

3.Інтерактивна вправа: що таке оцінювання, навички вчителя з оцінювання, оцінювання  компетентностей та культура оцінювання згідно з концепцією НУШ

Покоюк А.А., методист РМК

4.Формувальне оцінювання у 2 класі НУШ (з досвіду роботи)

Рембеза А.Б., керівник РМО

5.Сертифікація педагогічних працівників у 2020 році

Покоюк А.А., методист РМК

 

 

13.12.2019р. на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 пройшов семінар для учителів 1 класу на тему «Педагогічна майстерність в умовах НУШ»

Під час семінару учителями 1 та 2 класів проведено майстер-класи:

  1. «Цікавий світ кольорових паличок Кюізенера»(ЖарськаТ.А.,керівник РМО, уч.1 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст№1);
  2. «Конструктор LEGO на уроках математики»(Шлапак Світлана Павлівна,уч. Борівської ЗОШ І-ІІІ ст);
  3. «Робота з танграмом у початковій школі»(Колісніченко Л.М.,уч.2 класу Гонтівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

Також розглянули актуальні питання:

-задачі компетентнісного спрямування;

-робота з ментальною картою.

 

         

 

22.11.2019 р. пройшов І (зональний )тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» на базі Могилів-Подільської гімназії №1. Вітаємо учителя Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Стрілецьку Інну Петрівну з перемогою  в номінації «Початкова освіта»!

 

На виконання наказу відділу освіти від 16.05.2019р.№63 «Про організацію і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи», наказу відділу освіти від 16.09.2019р. №118 «Про організацію та проведення другої та третьої очних сесій підвищення кваліфікації для учителів початкових класів, які навчатимуть учнів 1-х класів у 2020-2021 навчальному році» 28-31 жовтня 2019р. на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. продовжила роботу очна сесія курсів підвищення кваліфікації за навчально-тематичним планом, укладеним відповідно до Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти(наказ Міністерства освіти і науки України 15.01.2018№36) 

Тренер-Покоюк А.А.

.

 

20 березня 2019р. відбулося засідання педагогічної спільноти учителів  НУШ . В межах засідання проаналізовано перші результати роботи за новими програмами та новими методиками. Проведено майстер-класи учителями, які атестуються у 2019р.

             

 

12.02.2019р. на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 працювала педагогічна майстерня для учителів 2 класу «Крокуємо до НУШ».

Кушнір Г.І. ,уч. Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, презентувала свій досвід роботи «Педагогіка партнерства» та провела майстер-клас.

Методист РМК Покоюк А.А. провела тренінг «Сучасній школі-сучасні вчителі»